Odo on Tour in volle gang!

Het eerste optreden voor ‘Odo on Tour’ op dinsdagavond 30 mei was in Borger. Naast cultuurpodium VanSlag gaf het harmonieorkest een optreden, met swingende, moderne muziek waar de meesten wel iets in herkenden zoals The Beatles, Coldplay en 74 Trombones, bekend van André Rieu. Ook een spetterend drumnummer door onze  percussionist Sander  Elting kwam voorbij. Zangeres Lotte, van Popschool Borger, zong een paar nummers mee: A Night Like This van Caro Emerald, I Will Follow Him van de film Sisteract en het themanummer van de film Skyfall.

Kijk hier voor de foto’s

De volgende stop is:

Valthe op dinsdagavond 27 juni om 19.30 uur naast Restaurant de Schuttershof i.s.m. Theaterkoor DWARZZ

Exloo op dinsdagavond 4 juli om 19.00 uur naast Restaurant Bussemaker i.s.m. de Schoapendansers

Odoorn op zondagmiddag 9 juli 15.00 uur op het Plein bij hotel Oringer Marke